21.9.2019,9.00 hod.  

Vánoce - Vaše individuální vize                                 

                                                     Motto: "Dejte prostor Vašim opravdovým představám o Vánocích"
 
Říkáte si, že do Vánoc je času dost? Přesně tři měsíce a je tu zimní slunovrat a za tři dny po něm začínájí svátky vánoční. Svátky, které nazýváme nejkrásnějšími v roce, mohou být pro někoho velmi energeticky náročným obdobím, jehož dopad se může negativně podílet především na Vašem zdraví, vztazích,...
Říkáte si každoročně po Vánocích, že už od příštího roku budou Vánoce konečně podle Vašeho scénáře?
Nebo jsou  Vánoce u Vás podle Vašeho "gusta" a jen chcete malinko vybočit z navyklého a dát tomu nový směr?
Pokud si kladně odpovíte na jednu z těchto otázek, jste srdečně zvání do komorního prostoru komunikačního ateliéru na toto téma.
Budete odcházet s osobní vizí, která Vás možná překvapí. Společně ji zakotvíme tak, aby se Vaše nová vize mohla stát Vaší realitou.  Uděláme kroky k tomu, abyste i předvánoční čas zvládli s lehkostí a radostí.
Čeká Vás prostor tvořivé individuální práce, spojené se sebepoznáním, dalšími objevy a novými vhledy,které Vám usnadní odstartovat Vaši novou vizi. Diskrétnost mezi jednotlivými účastníky zajištěna.
Na potkání se s Vámi se budu těšit dne 21.9.2019, v 9.00 hod. na adrese Vyškov, v Brňanech 55, 1. poschodí
Zahájení v 9.00 hod., ukončení ve 13.00 hod.
Cena: 460,- Kč
Přihláška: komunikacniatelier@gmail.com, tel. 608887243
 
Pro koho je určen tento komunikační ateliér?
Pro všechny, kteří se cítí kompetentní udělat něco se  svými osobními přáními a zrealizovat je v tomto každoročním období na sklonku roku.
 

Proč Komunikační ateliér?

V současné době, díky moderním technologiím komunikace ( Facebook, Instagram,.......), stále více roste potřeba se propojovat jako lidé- tedy lidsky-za přítomnosti  i fyzického těla, abychom nepostradatelný nástroj našeho bytí - lidskou komunikaci, mohli neustále kultivovat ve všech směrech. Kultivovat a rozvíjet skrz řeč těla, projevů a prožitků emocí. Jako účastníci komunikace nejsme tak jen posluchači, diváci a pasivními příjemci toku informací,ale stáváme se tak tvůrci, protože komunikace je uměním, když komunikujeme "na živo". Nejde však jen o komunikaci. Tato je jen nástrojem. Když  tvůrcovství zasadíme do rámce komunikačního ateliéru, vedeného koučem, odnášíme si nějaké to , námi vytvořené "dílko", které potom "aplikujeme" do svých osobních a pracovních životů.

 
 

Poslání a záměr komunikačních ateliérů:

Kreativními metodami v komunikaci podporuji individuální tvůrcovství účastníka ateliéru s cílem vytvářet osobní pohodu a spokojenost ve čtyřech základních oblastech lidského života. Zaměření KA je předem avízováno podle tématu.

Individuální tvůrcovství je prokládáno skupinovými meditacemi, chvílemi ticha a dalšími efektivními komunikačními nástroji a metodami. V tomto prostoru se spíše méně mluví a více mlčí. Jelikož kreativita vyrůstá z ticha.

Proč Komunikační ateliér?

V současné době, díky moderním technologiím komunikace ( Facebook, Instagram,.......), stále více roste potřeba se propojovat jako lidé- tedy lidsky-za přítomnosti i fyzického těla, abychom nepostradatelný nástroj našeho bytí - lidskou komunikaci, mohli neustále kultivovat ve všech směrech. Kultivovat a rozvíjet skrz řeč těla, projevů a prožitků emocí. Jako účastníci komunikace nejsme tak jen posluchači, diváci a příjemci toku informací,ale stáváme se tak tvůrci, protože komunikace je umění. Nejde však jen o komunikaci. Tato je jen nástrojem. Když  tvůrcovství zasadíme do rámce komunikačního ateliéru, vedeného koučem, odnášíme si nějaké to , námi vytvořené "dílko", které potom "aplikujeme" do svých osobních a pracovních životů.

 Více zde: https://www.alexandrapolaskova.cz/komunikacni-atelier/ 
13.4.2019, 9.00 hod.

Kreativní plánování 

Chcete se dozvědět, jak plánovat efektivně a zároveň příjemně? Zajímá Vás, jak se dá plánovat jinak než klasickým způsobem? Jak plánovat podle barev?

Jak najít ten správný směr při řízení Vašeho času? Proč a jak plánovat podle Vašich priorit? Proč je efektivní týdenní plánování? Co je to vědomé plánování?

Na tomto komunikačním ateliéru si hravou formou ověříte, jak může být Vaše plánování zábavné, příjemné, barevné a vysoce efektivní. Dostanete inspiraci jak Vaše plánování propojovat s Vaši stanovenou roční prioritou. Naleznete nové způsoby  řízení Vašeho času. Poznáte jak se plánuje pomocí barev a v kruhu. Jak propojovat týdenní plány s dlouhodobými záměry. Odnesete si svou mapku, jako vzor pro další Vaše kreativní plánování a základní principy užitečného plánování,které Vám budou výrazným zdrojem pro plnění Vašich priorit v oblasti vztahů, osobního a profesního života.

Kreativní plánování si tentokráte vyžádá delší časový prostor - začneme v 9.00 hod. a skončíme v 15. 30 hod. Přestávka na oběd je samozřejmostí.

Komunikační ateliér je komorní prostor pro omezený počet účastníků. Své místo si, prosím, zarezervujte prostřednictvím platby na níže uvedené číslo účtu a přihláškou na uvedený email.
 
Místo konání: Vyškov, V Brňanech 55, 1. poschodí
Přihláška a platba: komunikacniatelier@gmail.com  ...... do 10.4. 2019
cena: 840,- Kč (platba převodem na účet 120629153/0800)
bližší informace na: 608887243
 
 

 

2. 3. 2019, 9.00 hod.

 Oběť   -   Bojovník/ce    a    Tvůrce/kyně   ve vztahové komunikaci

                                         Motto: "Zdokonalujeme se ve vnímání komunikačního jazyka!"
Sebepoznávací komunikační ateliér pro skupinu s omezeným počtem účastníků
 
Zajímáte se, jak podle stylu a formy komunikace,lze poznat jazyk Oběti, jazyk Bojovníka a jazyk Tvůrce?
Chcete se dozvědět více v jakých situacích je pro Vás  užitečné "mít po ruce" svého Bojovníka a nebo naopak svého Tvůrce?
Jak poznat, kdo ve Vašem okolí a v jaké situaci mluví jazykem Oběti?
Budeme využívat komunikační metody zaměřené více na rozvoj pravé mozkové hemisféry.
Odnesete si uvědomění, kdy a  v jakých situacích používáte jednotlivé komunikační jazyky Vy a nebo lidé z Vašeho blízkého okolí (partneři, děti, přátelé, kolegové....) To Vám umožní efektivně využít v realitě Vašeho života a také pomoci těm druhým.
K dispozici tříhodinový prostor tvořivé individuální práce na svém sebepoznání. Diskrétnost mezi jednotlivými účastníky zajištěna.
Komunikační ateliér je komorní prostor pro omezený počet účastníků. Své místo si, prosím, rezervujete do 26.2.2019.
 
Místo konání: Vyškov, V Brňanech 55, 1. poschodí
Přihláška na: komunikacniatelier@gmail.com  ...... do 26.2. 2019
cena: 360,- Kč (platba převodem na účet 120629153/0800)
 

 

26.1. 2019, 9.00 hod. 

"Jak rozpohybovat Vaše priority v roce 2019"

Komunikační ateliér pro skupinu s omezeným počtem účastníků.
 
Máte přání nebo nová předsevzetí? Chcete poznat, jak je úvést do praxe života? Nebo chcete podpořit a do krásy rozvinout životní příběhy, které jste již nastartovali v loňském roce? Baví Vás vědomě tvořit Vaši spokojenost či v prosperitu?
Chcete společně zažít stav bytí v přítomném okamžiku?
Víte, jak se tvoří a žijí vize?
Potom jste zváni
do prvního komunikačního ateliéru v roce 2019.
Čeká Vás tříhodinový prostor tvořivé  individuální práce, v němž poodhalíte i jiný rozměr Vašich přání a záměrů, najdete prioritní kroky k nim a příběhy, které jste si na začátku roku stanovili, rozvinete správným směrem. Nestihli jste si ještě vybrat,kterou oblast života chcete letos rozpohybovat? Nevadí - Vaši prioritu spolu objevíme.
Diskrétnost mezi jednotlivými účastníky a intimní prostor zajištěny.
Komunikační ateliér je komorní prostor pro omezený počet účastníků. Své místo si, prosím, rezervujte do 24.1.2019
 
!(nestihli jste tento termín a chcete své priority efektivně nastartovat, případně objevit nové a nepoznané? Napište mi-vypíši nový termín)
 
Místo konání: Vyškov, V Brňanech 55, 1. poschodí a
Přihláška na: komunikacniatelier@gmail.com
cena: 360,- Kč
Po té:
Pár slov o tom co bylo účastnicemi reflektováno - co si odnesly z lednového komunikačního ateliéru?
Uvědomění, která priorita současného života je tou zásadní, odnesly si kresbu obrazu úspěchu, definice prvního kroku k úspěchu a také prožitky, které umožňily žít již to, co nazýváme želanou budoucností. A nejsilnější zážitek, který pojmenovaly všechny účastnice? Ten- co byl utvářen mimo slova- vyjádření pohybem těla v prostoru beze slov, který trval 9 minut a jehož zpracování pojaly účastnice - po svém - mimo slova a za doprovodu tónů hudby. Jednalo se o fyzické vyjádření něčeho zásadního, co objevily v jejich vytvořeném dílku.
Jaké techniky měly možnost ochutnat?
Práce se škálou,  práce se zázračnou otázkou pana S. de Shazera, nebo tzv. vzpomínání na budoucnost pana Toma Erika Arnkila a další metody-jako například ukotvení v pěti smyslech a další. Spolupráce se nesla ve velmi komorním a spolupracujícím duchu. Děkuji všem zúčastněným za spolupráci.
 

 

 

Poslání a záměr komunikačních ateliérů:

Kreativními metodami v komunikaci podporuji individuální tvůrcovství účastníka ateliéru s cílem vytvářet osobní pohodu a spokojenost ve čtyřech základních oblastech lidského života. Zaměření KA je předem avízováno podle tématu.

Individuální tvůrcovství je prokládáno skupinovými meditacemi, chvílemi ticha a dalšími efektivními komunikačními nástroji a metodami. V tomto prostoru se spíše méně mluví a více mlčí. Jelikož kreativita vyrůstá z ticha.

Proč Komunikační ateliér?

V současné době, díky moderním technologiím komunikace ( Facebook, Instagram,.......), stále více roste potřeba se propojovat jako lidé- tedy lidsky-za přítomnosti i fyzického těla, abychom nepostradatelný nástroj našeho bytí - lidskou komunikaci, mohli neustále kultivovat ve všech směrech. Kultivovat a rozvíjet skrz řeč těla, projevů a prožitků emocí. Jako účastníci komunikace nejsme tak jen posluchači, diváci a příjemci toku informací,ale stáváme se tak tvůrci, protože komunikace je umění. Nejde však jen o komunikaci. Tato je jen nástrojem. Když  tvůrcovství zasadíme do rámce komunikačního ateliéru, vedeného koučem, odnášíme si nějaké to , námi vytvořené "dílko", které potom "aplikujeme" do svých osobních a pracovních životů.

 Více zde: https://www.alexandrapolaskova.cz/komunikacni-atelier/

 

Vyhledávání

Kontakt

Alexandra Sofie Hejdušková (dříve Polášková) V Brňanech 55
Vyškov
68201
+420608887243