Proč Komunikační ateliér?

V současné době, díky moderním technologiím komunikace ( Facebook, Instagram,.......), stále více roste potřeba se propojovat jako lidé- tedy lidsky-za přítomnosti  i fyzického těla, abychom nepostradatelný nástroj našeho bytí - lidskou komunikaci, mohli neustále kultivovat ve všech směrech. Kultivovat a rozvíjet skrz řeč těla, projevů a prožitků emocí. Jako účastníci komunikace nejsme tak jen posluchači, diváci a pasivními příjemci toku informací,ale stáváme se tak tvůrci, protože komunikace je uměním, když komunikujeme "na živo". Nejde však jen o komunikaci. Tato je jen nástrojem. Když  tvůrcovství zasadíme do rámce komunikačního ateliéru, vedeného koučem, odnášíme si nějaké to , námi vytvořené "dílko", které potom "aplikujeme" do svých osobních a pracovních životů.

Komunikační ateliér je pro ženy,muže i páry.

 

Prameny lásky -  komunikační ateliér pro jeden pár

  Motto: " Řeka teče od pramene a láska proudí od zdroje. Poznej svůj zdroj a poznáš svou řeku!" 
 
Láska není něco, co přichází jen tak zvenčí, láska je odvislá na pramenech (kořenech, zdrojích), které jsme zažívali (a skrze sebe vpustili) v rámci "pobytu"
s prvními autoritami - v dětství. Tam vznikají první představy o lásce - zpravidla jde často o nevědomé přijetí toho, co nám jako láska bylo představeno.
Láska je definovaná kulturou, kterou jsme byli v době dětství nejvíce obklopeni. Tam se skrze prameny rodí náš první vztah k lásce.
Účelem komunikačního ateliéru je nalezení Vašich individuálních pramenů pro partnerskou lásku.
Pojďte nahlédnout a objevit první esence, které pojmenováváme láskou.
 
Těšit se můžete na:
- prožitkové aktivity, včetně meditace
- práce s obrazy, s imaginací a se zdroji
 
Pro koho je tento prostor připraven:
- pro partnery v kterékoliv fázi vztahu (výborné po uzavření sňatku)
- pro ty, jenž si jsou vědomi, že krásné soužití není zadarmo
- pro ty , co chtějí vědomě předcházet krizím, které mohou bolet
Tento komunikační ateliér je určen vždy pro jeden pár ( v případě setkání 2 párů možnost domluvy)
Pro všechny, kteří chtějí objevit své individuální prameny lásky ( objevit jazyk lásky komunity  původní rodiny) a lásku dále vědomě rozvíjet v současných nebo budoucích partnerských vztazích.
 
 
Místo konání: Vyškov, V Brňanech 55, 1. poschodí,
Doba konání:  9.00 hod. - 12.00 hod v domluvený víkendový den
Přihlášení: emailem nebo telefonicky si domluvíme prostor v době víkendu či svátku (so,ne, ev. svátek)
komunikacniatelier@gmail.com 
608887243
příspěvek: 1500,- Kč pro pár (součástí je káva,čaj)
Své místo si můžete zarezervovat prostřednictvím platby na účet:
120629153/0800
Na setkání s Vámi se těší Alexandra S. Hejdušková


 

Prameny lásky - komunikační ateliér pro páry i  jednotlivce

  Motto: " Řeka teče od pramene a láska proudí od zdroje. Poznej svůj zdroj a poznáš svou řeku!" 
 
Láska není něco, co přichází jen tak zvenčí, láska je odvislá na pramenech (kořenech, zdrojích), které jsme zažívali (a skrze sebe vpustili) v rámci "pobytu"
s prvními autoritami - v dětství. Tam vznikají první představy o lásce - zpravidla jde často o nevědomé přijetí toho, co nám jako láska bylo představeno.
Láska je definovaná kulturou, kterou jsme byli v době dětství nejvíce obklopeni. Tam se skrze prameny rodí náš první vztah k lásce.
Účelem komunikačního ateliéru je nalezení Vašich individuálních pramenů pro partnerskou lásku.
Pojďte nahlédnout a objevit první esence, které pojmenováváme láskou.
 
Těšit se můžete na:
- prožitkové aktivity, včetně meditace
- práce s obrazy, s imaginací a se zdroji
 
Tento komunikační ateliér je určen pro páry i jednotlivce.
Pro všechny, kteří chtějí objevit své individuální prameny lásky a lásku dále vědomě rozvíjet v současných nebo budoucích partnerských vztazích.
Budu se těšit.
 
Místo konání: Vyškov, V Brňanech 55, 1. poschodí,
Doba konání:  9.00 hod. - 12.00 hod.
Přihlášení: emailem nebo telefonicky:
komunikacniatelier@gmail.com 
608887243
příspěvek: 560,- Kč (součástí je káva,čaj)
 
 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
 

Osobní priority pro rok 2023

                            Motto: "Do nového roku startujeme s radostí a hravostí"
 
Už máte odpověď na Vaši otázku - co nového začít v roce 2020 ve Vašich vztazích? Ve kterých a proč?
Už máte odpověď na otázku z oblasti Vašeho pracovního života ? Na co se v roce 2020 zaměřit a proč?
Už máte odpověď na to, co nového udělat pro sebe?
Pokud ještě ne, zvu Vás na oblíbený komunikační ateliér s tématem rozpohybování Vašich osobních priorit - tentokráte pro rok 2020.
Jsou zváni i ti, co své priority již mají "na stole" a chtějí je více ukotvit, zažít a najít další inspirace, jak své záměry dále rozvinout a posunout vpřed.
Proč se zúčastnit tohoto komunikačního ateliéru?
Každý sen,cíl, záměr nebo důležitou prioritu pro určité období, nestačí jen zpracovat myslí- je třeba je prožít všemi smysly, je třeba je kreativně vyjádřit, propojit se svými emocemi, .........zkrátka ukotvit tak, aby prioritní záměry, sny nebo cíle mohly plynout jako řeka- volně a bez tlaku, avšak s pevnou kotvou i kormidlem. Priority tak pomocí zajímavých komunikačních her a rozvojových metod můžete efektivně rozpohybovat a vpustit do nadcházejícího nového roku.
Těšit se můžete například na:
- komorní sdílení v úzké skupince lidí - maximálně 6
- oblíbenou zázračnou otázku
- kreativní metodu vzpomínání z budoucnosti
- meditaci pěti smyslů
- metodu na uvědomění si dosavadních úspěchů
- práce s kartami Obrazy a kartami Stavů bytí
- a další kreativní metody v komunikaci
 
Pro koho je určen tento komunikační ateliér?
Pro všechny, kteří rádi své záměry a cíle spíše vědomě tvoří a rozvíjejí než později nečekaně vzniklé problémy "hasí"
 
Otevírám 3 hodinový prostor pro Vaše priority v roce 2023:
Místo konání: Vyškov, V Brňanech 55, 1. poschodí, začátek v 9.00 hod.
Přihlásit se můžete: prostřednictvím emailu: komunikacniatelier@gmail.com nebo tel. 608887243
cena: 560,- Kč (součástí ceny je káva,čaj)
Termín: připravuje se
 
 
 

Vánoce - Vaše individuální vize                                 

                                                     Motto: "Dejte prostor Vašim opravdovým představám o Vánocích"
 
Říkáte si, že do Vánoc je času dost? Přesně tři měsíce a je tu zimní slunovrat a za tři dny po něm začínájí svátky vánoční. Svátky, které nazýváme nejkrásnějšími v roce, mohou být pro někoho velmi energeticky náročným obdobím, jehož dopad se může negativně podílet především na Vašem zdraví, vztazích,...
Říkáte si každoročně po Vánocích, že už od příštího roku budou Vánoce konečně podle Vašeho scénáře?
Nebo jsou  Vánoce u Vás podle Vašeho "gusta" a jen chcete malinko vybočit z navyklého a dát tomu nový směr?
Pokud si kladně odpovíte na jednu z těchto otázek, jste srdečně zvání do komorního prostoru komunikačního ateliéru na toto téma.
Budete odcházet s osobní vizí, která Vás možná překvapí. Společně ji zakotvíme tak, aby se Vaše nová vize mohla stát Vaší realitou.  Uděláme kroky k tomu, abyste i předvánoční čas zvládli s lehkostí a radostí.
Čeká Vás prostor tvořivé individuální práce, spojené se sebepoznáním, dalšími objevy a novými vhledy,které Vám usnadní odstartovat Vaši novou vizi. Diskrétnost mezi jednotlivými účastníky zajištěna.
Cena: 560,- Kč
Přihláška: komunikacniatelier@gmail.com, tel. 608887243
 
Pro koho je určen tento komunikační ateliér?
Pro všechny, kteří se cítí kompetentní udělat něco se  svými osobními přáními a zrealizovat je v tomto každoročním období na sklonku roku.
 
 

Poslání a záměr komunikačních ateliérů:

Kreativními metodami v komunikaci podporuji individuální tvůrcovství účastníka ateliéru s cílem vytvářet osobní pohodu a spokojenost ve čtyřech základních oblastech lidského života. Zaměření KA je předem avízováno podle tématu.

Individuální tvůrcovství je prokládáno skupinovými meditacemi, chvílemi ticha a dalšími efektivními komunikačními nástroji a metodami. V tomto prostoru se spíše méně mluví a více mlčí. Jelikož kreativita vyrůstá z ticha.

Proč Komunikační ateliér?

V současné době, díky moderním technologiím komunikace ( Facebook, Instagram,.......), stále více roste potřeba se propojovat jako lidé- tedy lidsky-za přítomnosti i fyzického těla, abychom nepostradatelný nástroj našeho bytí - lidskou komunikaci, mohli neustále kultivovat ve všech směrech. Kultivovat a rozvíjet skrz řeč těla, projevů a prožitků emocí. Jako účastníci komunikace nejsme tak jen posluchači, diváci a příjemci toku informací,ale stáváme se tak tvůrci, protože komunikace je umění. Nejde však jen o komunikaci. Tato je jen nástrojem. Když  tvůrcovství zasadíme do rámce komunikačního ateliéru, vedeného koučem, odnášíme si nějaké to , námi vytvořené "dílko", které potom "aplikujeme" do svých osobních a pracovních životů.

 Více zde: https://www.alexandrapolaskova.cz/komunikacni-atelier/

Kreativní plánování 

Chcete se dozvědět, jak plánovat efektivně a zároveň příjemně? Zajímá Vás, jak se dá plánovat jinak než klasickým způsobem? Jak plánovat podle barev?

Jak najít ten správný směr při řízení Vašeho času? Proč a jak plánovat podle Vašich priorit? Proč je efektivní týdenní plánování? Co je to vědomé plánování?

Na tomto komunikačním ateliéru si hravou formou ověříte, jak může být Vaše plánování zábavné, příjemné, barevné a vysoce efektivní. Dostanete inspiraci jak Vaše plánování propojovat s Vaši stanovenou roční prioritou. Naleznete nové způsoby  řízení Vašeho času. Poznáte jak se plánuje pomocí barev a v kruhu. Jak propojovat týdenní plány s dlouhodobými záměry. Odnesete si svou mapku, jako vzor pro další Vaše kreativní plánování a základní principy užitečného plánování,které Vám budou výrazným zdrojem pro plnění Vašich priorit v oblasti vztahů, osobního a profesního života.

Kreativní plánování si tentokráte vyžádá delší časový prostor - začneme v 9.00 hod. a skončíme v 15. 30 hod. Přestávka na oběd je samozřejmostí.

Komunikační ateliér je komorní prostor pro omezený počet účastníků. Své místo si, prosím, zarezervujte prostřednictvím platby na níže uvedené číslo účtu a přihláškou na uvedený email.
 
Místo konání: Vyškov, V Brňanech 55, 1. poschodí
čas: 9.00 - 15.30
Přihláška: komunikačnníatelier@gmail.com
cena: 840,- Kč (platba převodem na účet 120629153/0800)
bližší informace na: 608887243
 
 

 Oběť   -   Bojovník/ce    a    Tvůrce/kyně   ve vztahové komunikaci

                                         Motto: "Zdokonalujeme se ve vnímání komunikačního jazyka!"
Sebepoznávací komunikační ateliér pro skupinu s omezeným počtem účastníků
 
Zajímáte se, jak podle stylu a formy komunikace,lze poznat jazyk Oběti, jazyk Bojovníka a jazyk Tvůrce?
Chcete se dozvědět více v jakých situacích je pro Vás  užitečné "mít po ruce" svého Bojovníka a nebo naopak svého Tvůrce?
Jak poznat, kdo ve Vašem okolí a v jaké situaci mluví jazykem Oběti?
Budeme využívat komunikační metody zaměřené více na rozvoj pravé mozkové hemisféry.
Odnesete si uvědomění, kdy a  v jakých situacích používáte jednotlivé komunikační jazyky Vy a nebo lidé z Vašeho blízkého okolí (partneři, děti, přátelé, kolegové....) To Vám umožní efektivně využít v realitě Vašeho života a také pomoci těm druhým.
K dispozici tříhodinový prostor tvořivé individuální práce na svém sebepoznání. Diskrétnost mezi jednotlivými účastníky zajištěna.
Komunikační ateliér je komorní prostor pro omezený počet účastníků.
 
Místo konání: Vyškov, V Brňanech 55, 1. poschodí
Přihláška na: komunikacniatelier@gmail.com 
cena: 560,- Kč (platba převodem na účet 120629153/0800)
 
Co řekli o komunikačním ateliéru účastníci:
 

Zvědavost, údiv, překvapení -

tyto emoce ke mně vždy přijdou na komunikačním ateliéru u Alexandry Sofie

* zvědavost, co se bude dít.

* Údiv nad svými skrytými touhami a potřebami

* Překvapení, že pokaždé najdu a stvořím něco jiného než jsem zamýšlela

A co na ateliéru stvořím, se velmi rychle začne projevovat v realitě mého života.

Je to krása, co víc si přát?

 

Jana KopřivováPoznámka:
komunikační ateliéry neprobíhaly v době covidových opatření, v současné době je možné se hlásit průběžně - dle zájmu a potřeby. Historicky první komunikační ateliér se uskutečnil dne 26.1. 2019 na téma životních priorit. Ponechávám k nahlédnutí program , včetně průběhu a zpětné vazby účastnic tohoto prvního ateliéru:

 

"Jak rozpohybovat životní priority v roce 2019"

Komunikační ateliér pro skupinu s omezeným počtem účastníků.
 
Máte přání nebo nová předsevzetí? Chcete poznat, jak je úvést do praxe života? Nebo chcete podpořit a do krásy rozvinout životní příběhy, které jste již nastartovali v loňském roce? Baví Vás vědomě tvořit Vaši spokojenost či v prosperitu?
Chcete společně zažít stav bytí v přítomném okamžiku?
Víte, jak se tvoří a žijí vize?
Potom jste zváni
do prvního komunikačního ateliéru v roce 2019.
Čeká Vás tříhodinový prostor tvořivé  individuální práce, v němž poodhalíte i jiný rozměr Vašich přání a záměrů, najdete prioritní kroky k nim a příběhy, které jste si na začátku roku stanovili, rozvinete správným směrem. Nestihli jste si ještě vybrat,kterou oblast života chcete letos rozpohybovat? Nevadí - Vaši prioritu spolu objevíme.
Diskrétnost mezi jednotlivými účastníky a intimní prostor zajištěny.
Komunikační ateliér je komorní prostor pro omezený počet účastníků. Své místo si, prosím, rezervujte do 24.1.2019
 
Místo konání: Vyškov, V Brňanech 55, 1. poschodí a
Přihláška na: komunikacniatelier@gmail.com
 
 
Po té:
Pár slov o tom, co bylo účastnicemi reflektováno  a co si odnesly z lednového komunikačního ateliéru?
Uvědomění, která priorita současného života je tou zásadní, odnesly si kresbu obrazu úspěchu, definice prvního kroku k úspěchu a také prožitky, které umožňily žít již to, co nazýváme želanou budoucností. A nejsilnější zážitek, který pojmenovaly všechny účastnice? Ten- co byl utvářen mimo slova- vyjádření pohybem těla v prostoru beze slov, který trval 9 minut a jehož zpracování pojaly účastnice - po svém - mimo slova a za doprovodu tónů hudby. Jednalo se o fyzické vyjádření něčeho zásadního, co objevily v jejich vytvořeném dílku.
Jaké techniky měly možnost ochutnat?
Práce se škálou,  práce se zázračnou otázkou pana S. de Shazera, nebo tzv. vzpomínání na budoucnost pana Toma Erika Arnkila a další metody-jako například ukotvení v pěti smyslech a další. Spolupráce se nesla ve velmi komorním a spolupracujícím duchu. Děkuji všem zúčastněným za spolupráci.
 


 

 

 

Poslání a záměr komunikačních ateliérů:

Kreativními metodami v komunikaci podporuji individuální tvůrcovství účastníka ateliéru s cílem vytvářet osobní pohodu a spokojenost ve čtyřech základních oblastech lidského života. Zaměření KA je předem avízováno podle tématu.

Individuální tvůrcovství je prokládáno skupinovými meditacemi, chvílemi ticha a dalšími efektivními komunikačními nástroji a metodami. V tomto prostoru se spíše méně mluví a více mlčí. Jelikož kreativita vyrůstá z ticha.

Proč Komunikační ateliér?

V současné době, díky moderním technologiím komunikace ( Facebook, Instagram,.......), stále více roste potřeba se propojovat jako lidé- tedy lidsky-za přítomnosti i fyzického těla, abychom nepostradatelný nástroj našeho bytí - lidskou komunikaci, mohli neustále kultivovat ve všech směrech. Kultivovat a rozvíjet skrz řeč těla, projevů a prožitků emocí. Jako účastníci komunikace nejsme tak jen posluchači, diváci a příjemci toku informací,ale stáváme se tak tvůrci, protože komunikace je umění. Nejde však jen o komunikaci. Tato je jen nástrojem. Když  tvůrcovství zasadíme do rámce komunikačního ateliéru, vedeného koučem, odnášíme si nějaké to , námi vytvořené "dílko", které potom "aplikujeme" do svých osobních a pracovních životů.

 Více zde: https://www.alexandrapolaskova.cz/komunikacni-atelier/

 

Vyhledávání

Kontakt

Alexandra Sofie Hejdušková (dříve Polášková) V Brňanech 55
Vyškov
68201
+420608887243